Bez pracy nie ma kołaczy

Bez pracy nie ma kołaczy

Strona pl.workstaff.pl to polska wersja strony workstaff.pl, która docelowo była stworzona by pomoc potencjalnym polskim pracodawcom znaleźć sposoby do legalnego zatrudnienia pracowników z Ukrainy przez zrozumienie mentalności, potrzeb, oczekiwań zarobkowych i zawodowych, sposobu myślenia pracowników z Ukrainy oraz wielu innych czynników.

Polska wersja strony workstaff.pl orientuje się na podanie aktualnej informacji dla polskich przedsiębiorców, pracodawców, innych zainteresowanych osób poszukujących pracowników ze Wschodu.

Od 2016 publikujemy aktualną informację dotyczącą pracowników z Ukrainy w Polsce. Jest to przydatne nie tylko pracodawcom, a również pomaga Polakom lepiej zrozumieć swoich ukraińskich kolegów z pracy, ponieważ sporo pracuje i mieszka z nimi codziennie bok o bok.

Polska wersja workstaff.pl ma jednocześnie formę blogu, witryny www oraz portalu o Ukraińcach w Polsce i Ukrainie. Nie możemy ściśle określić jednym słowem szereg naszej codziennej działalności. Podajemy tutaj również odpowiedzi na pytania Polaków interesujących się Ukrainą.

Istniejemy przede wszystkim dlatego żeby służyć pomocą. Dopóki jest interes społeczny i profesjonalny do tego typu rzeczy w Polsce, możemy śmiało pracować w tym kierunku.